Teknoloji

Curse of the Sea Rats, Konsollar ve PC için 6 Nisan’da Çıkıyor

 
Yayıncı PQube ve geliştirici Petoons Studio, platform macera oyunu Curse of the Sea Rats’ın 6 Nisan’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam PC için çıkış yapacağını duyurdu.
 
Oyunun açıklaması şu şekilde:
 
Curse of the Sea Rats, sevgiyle hazırlanmış ve elle çizilmiş animasyonlara sahip bir “ratoidvania” platform macerasıdır. Kötü şöhretli korsan cadı Flora Burn tarafından fareye dönüştürülen İngiliz imparatorluğunun dört mahkumunun destansı yolculuğuna çıkın. İnsan bedenlerini geri almak için tehlikeli baş düşmanlarla savaşmak, uçsuz bucaksız İrlanda kıyılarının sırlarını ortaya çıkarmak ve sonunda onları lanetleyen cadıyı yakalamak zorunda kalacaklar.
 
Tatlı 2D elle çizilmiş animasyon, klasik animasyon filmlerinden ilham alan ve 2D platform oyunlarının altın çağını hatırlatan oyun karakterlerine hayat veriyor. Bu animasyonlar, inanılmaz kalitede bir 2.5D platform oluşturma deneyimi oluşturmak için ışık ve gölge efektleriyle geliştirilmiş ayrıntılı 3B ortamlarla sorunsuz bir şekilde birleşir.
 
Fragman Videosu
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu