Haber

Antalya’da bir kişi, aracın kendisine çarpan parçalarını delil olarak evine götürdü.

Antalya’nın Serik ilçesinde karşıdan karşıya geçmek isterken hafif ticari araç sürücüsünün yakalanmasını isteyen kişi, araç parçalarını delil olarak evine götürdü.

Kökez Mahallesi’nde market alışverişinden dönen Ramazan Daldal (61), önceki gün Burmahancı Caddesi’nden karşıdan karşıya geçmek isterken hafif ticari aracın çarpması sonucu yaralandı.

Daldal, kazayı duyan oğlunun yardımıyla yola düşen aynaları ve modülleri kendisine çarpan araçtan toplayarak yanına aldı.

Sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılan Daldal, tedavisinin ardından taburcu edildi.

Daldal, gazetecilere yaptığı açıklamada, yoldaki yağmur birikintisinden geçmeye çalışırken gri bir aracın ayna kısmına çarptığını söyledi.

Sürücünün kazayı fark ettiğini ancak kaçtığını belirten Daldal, “Ben bağırınca sürücü kornaya bastı, dörtlüyü yaktı ve daha da hızlandı. Kazanın ardından çevredekiler koşarak beni aradı. oğlum. beni hastaneye götürdüler. sağ kolumda ve kürek kemiğimde çıkık ve yırtık olduğu tespit edildi. yaralar var. vücudumda 7 platin vardı çok şükür zarar görmediler.” dedi.

Daldal, kendisine çarpan aracın kırık aynasını ve diğer parçalarını toplayarak evine getirdiğini söyleyerek, karakola giderek kaçan sürücüyü yakalayıp şikayetçi olacağını ve kesikleri delil olarak teslim edeceğini söyledi. .

Kaza anı güvenlik kamerasına da yansıdı. Görüntülerde karşıdan karşıya geçmeye çalışan Daldal’a çarpan aracın yoluna devam ettiği görülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu